Název profese Zedník/zednice
Místo výkonu práce Prostějov
Přidáno 3.5.2024

Zaměstnavatel LB AGROSTAVBY s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66937283

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Kubová, tel.: 771 145 440, e-mail: Lbagrostavby@seznam.cz. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod. Pracoviště: Kostelní 78/15 Prostějov (výjezdy po ČR podle zakázek). Nabízíme svoz firemním vozidlem na stavby z Prostějova a okolí .
Požadujeme: zedník s praxí, řidičský průkaz sk. B nutný, čistý trestní rejstřík, 100% spolehlivost, dobrý zdravotní stav
Náplň práce: rekonstrukce zemědělských popřípadě jiných budov, betonáže, zdění, opláštění PUR panely, fasády.
Nabízíme: prémie, stravenky

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava
Prostějov
Advantage Consulting, s.r.o. - Olomouc
Prostějov

Mzda

od 36000 do 41000

U společnosti LB AGROSTAVBY s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Zedník/zednice žádná další volná místa

Volné pracovní místo Zedník/zednice je vystaveno v regionu Prostějov .