Název profese Zahradník/zahradnice, pomocný zahradník/zahradnice
Místo výkonu práce Klenovice na Hané
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel MRVA-okrasné trávy, trvalky s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66951741

Nástup možný ihned. Osobní kontakt pouze po telefonické domluvě, paní Ing. Jitka Mrvová, tel. 603 187 237 (volat 7:00-19:00), e-mail: info@mrva-travy.cz. Pracovní doba: PO-Pá 7:00-15:30 hod. + do konce června: každá druhá sobota pracovní, v létě 1 prac.sobota/měsíc
Pracoviště: Klenovice na Hané 201
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, pozitivní vztah k zahradnictví
Náplň práce: zahradnické práce v zahradnictví
Nabízíme: stravenky

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava
Prostějov
Advantage Consulting, s.r.o. - Olomouc
Prostějov
Prostějov
Prostějov
Prostějov

Mzda

od 160

U společnosti MRVA-okrasné trávy, trvalky s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Zahradník/zahradnice, pomocný zahradník/zahradnice žádná další volná místa

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Zahradník/zahradnice, pomocný zahradník/zahradnice je vystaveno v regionu Prostějov .