Název profese Kuchař/kuchařka
Místo výkonu práce Plumlov
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Domov pro seniory Soběsuky, příspěvková organizace
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67024181

Kontakt Andělová Yvona PhDr., tel. 582335016, 582 394 024 (025), volat Po-Pá 8:00-15:00, e-mail: reditelka@dpssobesuky.cz. Práce v nerovnoměrně rozvržené pracovní době, vždy 40 hodin/týdně, 2 týdny ranní Po-Pá 5:30-14:00, následně odpolední Po, St, ČT 12:30-16:30 a 1x za 3 týdny So a Ne od 5:30-14:00

Náplň práce: příprava a výdej teplých a studených pokrmů vč. dietního stravování

Požadujeme: pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost, organizační schopnosti, týmovost, komunikativnost a vztah k cílové skupině senioři

Nabízíme: osobní příplatek po 3 měsících; půlroční odměny; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravu a příspěvek na penzijní připojištění

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Prostějov

Prostějov
Grafton Recruitment s.r.o.
Prostějov
30000 - 35000 Kč za měsíc
Prostějov
Advantage Consulting, s.r.o.
Prostějov
Prostějov
Prostějov
80000 - 110000 Kč za měsíc

Mzda

od 25000 do 29000

U společnosti Domov pro seniory Soběsuky, příspěvková organizace momentálně neevidujeme kromě pozice Kuchař/kuchařka žádná další volná místa

Volné pracovní místo Kuchař/kuchařka je vystaveno v regionu Prostějov .