Název profese Obsluha tavírny tuků
Místo výkonu práce Kostelec na Hané
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel MAKOVEC a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67036617

Nástup ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě - Michal Skopalík, tel. 775 685 042, e-mail: skopalik.m@makovec.cz.

Pracovní doba na HPP Po-Pa 14:00 - 22:00 hod, případně i zkrácený pracovní úvazek, u DPP a DPČ lze dle vzájemné domluvy odpolední, noční, případně víkendy.

Náplň práce: práce v teplém provozu (nad +20°C) na tavírně - příprava tuků pro tavení a tavení tuků

Požadujeme: PODMÍNKOU dobrý zdravotní stav, fyzicky náročnější práce (zvedání břemen 20 kg), samostatnost, zodpovědnost, flexibilita.

Nabízíme: hodinová mzda 150 Kč + prémie, stabilní práce ve výborném kolektivu, pracovní poměr na dobu neurčitou, měsíční a mimořádné půlroční prémie, volnočasová benefitní karta, příspěvek na stravování ve výši 116 Kč za každý odpracovaný den