Název profese Vojáci z povolání - Kuchaři Praporu podpory nasaditelných sil
Místo výkonu práce Rakovník
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Ministerstvo obrany
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 60
Reference 66951598

Pracovní doba: pondělí až čtvrtek od 6:30 do 15:30 hod., pátek od 6:30 do 13:00 hod.
Náplň práce: Kuchař AČR provádí a organizuje činnosti při přípravě jídel podle stanovených technologických postupů, a to v souladu se správnou gastronomickou skladbou pokrmů. Provádí kalkulaci jídel a nese hmotnou zodpovědnost za jejich přípravu. Podílí se na provozuschopnosti nástavby techniky. Bližší informace na webu prpodns.army.cz
Požadujeme: věk 18 let a více; občanství ČR; trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost (zdravotní a psychologické vyšetření je součástí lékařského vyšetření v Ústřední vojenské nemocnici Praha); bezpečnostní způsobilost (splnění podmínek pro vydání oznámení/osvědčení fyzické osoby pro přístup k utajované informaci na požadovaný stupeň utajení, podle zákona č. 412/2005 Sb.); splnění kvalifikačních předpokladů (dosažení požadovaného vzdělání); složení vojenské přísahy.
Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené; náborový příspěvek 50 000 Kč; od roku 2024 resortní ubytovna v místě pracoviště; 100 % výše platu při nemoci, nebo ošetřování člena rodiny; po 2 letech služby vzniká nárok na odbytné; po 15 letech služby vzniká nárok na výsluhový příspěvek nebo odchodné; možnost rozšíření vzdělání v odborných a jazykových kurzech; možnost práce v zahraničí; podnikové stravování s příspěvkem od zaměstnavatele; služební tělesná výchova v pracovní době v rozsahu min. 4 hodin týdně, s možností bezplatného využití vojenských sportovišť; pravidelná a bezplatná zdravotní péče; preventivní rehabilitace v trvání 14 kalendářních dnů v roce, trval-li služební poměr alespoň 10 let, nebo po dosažení věku 35 let; možnost vojenské výběrové rekreace v zařízení VOLAREZA; široké spektrum benefitů z Fondu kulturních a sociálních potřeb (např. příspěvek na penzijní pojištění, na rekreaci, kulturu, sport nebo vzdělávání); bezúročné půjčky na bydlení, rekonstrukci, nebo vybavení domácnosti; vojenský stejnokroj + další výstrojní součástky; možnost odměn, využití slevových akcí speciálně pro vojáky.
Způsob prvního kontaktu zájemce o volné pracovní místo se zaměstnavatelem: rekrutační pracoviště Středočeský kraj: Podbabská 1589/1, Praha, tel. 973 204 699, e-mail: kariera.strednicechy@army.cz;
nebo bezplatná personální poradenská linka: 800 154 445.
Více informací na https://kariera.army.cz/vojak-z-povolani