Název profese Prodavač/ka - vedoucí prodejny
Místo výkonu práce Lužná
Přidáno 2.3.2024

Zaměstnavatel Zdeněk Hendrich s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67019636

Firma Zdeněk Hendrich s.r.o. se sídlem v Lužné nabízí pozici prodavač/ka - vedoucí prodejny.
Náplň práce: prodej masa-uzenin, lahůdek a pečiva, lehká administrativní práce, práce s pokladnou, úklid prodejny.
Požadujeme: zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost. Praxe s prodejem masa a masných výrobků výhodou.
Pracovní doba: Po - Pá od 7:30 do 15:00 hod., 2x v měsíci sobota od 6:00 do 12:00 hod.
Nabízíme: zaměstnanecké slevy, osobní ohodnocení.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně, tel. 734654824 nebo e-mailem hendrichova.zuzana@seznam.cz