Název profese Referent vodní hospodářství na odboru životního prostředí
Místo výkonu práce Rakovník
Přidáno 24.4.2024

Zaměstnavatel Město Rakovník
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67048770

Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Rakovník.
Náplň práce: výkon státní správy na úseku vodního hospodářství.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, schopnost týmové práce, schopnost samostatného rozhodování, znalost práce na PC, flexibilitu a spolehlivost. Vysokoškolské vzdělání s vazbou na problematiku vodního hospodářství, znalost programu "GINIS SSL", VITA a GRAMIS, znalost obecně závazných právních předpisů. Zkouška odborné způsobilosti a praxe na úseku vodního hospodářství, případně na jiném úseku životního prostředí výhodou.
Nabízíme: pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, možnost trvalého vzdělávání, podporu profesního i osobního rozvoje (vstupní vzdělávání, školení, semináře, kurzy), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity.
Písemné přihlášky zasílejte do 9.5.2024 na adresu: Město Rakovník, Husovo nám. 27, 269 18 Rakovník.
Více informací na www.mesto-rakovnik.cz