Název profese Obchodní referent / referentka - vhodné i pro absolventy
Místo výkonu práce Rokycanská 204, 338 42 Hrádek u Rokycan
Přidáno 24.1.2020
Úvazek Plný

Volné od 23.1.2020
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Válcovny trub Chomutov, a.s.

Náplň práce:
• osobní a telefonická jednání se zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí a další činnosti odpovídající pozici obchodního referenta

Požadujeme:
• SŠ s maturitou - strojní zaměření výhodou - vhodné i pro absolventy
• znalost práce na PC
• jazykové znalosti (AJ, NJ) na komunikativní úrovni
• komunikační a organizační schopnosti
• ŘP sk. B - aktivní řidič
• ochota cestovat

Nabízíme:
• mzdové ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč
• 37,5 hodin týdně
• pracovní úvazek na dobu určitou, do 31. 12. s možností prodloužení
• příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 1000 Kč / měsíčně
• 3 dny dovolené navíc
• další benefity pro zaměstnance po odpracovaných letech
• závodní stravování atd.

Místo práce: Rokycanská 204, 338 42 Hrádek u Rokycan

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo telefonicky paní Honzíková Pavla tel. 702 052 472.

Platnost inzerátu končí 23. 2. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Přejít na kontaktní údaje ▼