Název profese Učitel / učitelka odborných předmětů elektrické stroje a přístroje a chlazení
Místo výkonu práce Kostelec nad Orlicí
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel Střední škola zemědělská a ekologická a Střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 66994492

Kontakt zasláním životopisu na e-mail szes@szeskostelec.cz.

Požadujeme:
- vzdělání v souladu se zákonem o pedagogických pracovnících.
Náplň práce:
- učitel/ka odborných předmětů elektrické stroje a přístroje a technická dokumentace se zaměřením na chladící a klimatizační techniku
- 21 hodin přímé pedagogické činnosti.
Nabízíme:
- v případě vzájemné shody možná smlouva na dobu neurčitou
- zvýhodněné tarify mobilního operátora, příspěvky na rekreaci, příspěvky na dětské pobyty
- příspěvky na vstupenky na vybrané kulturní akce a další benefity.