Název profese Technolog / technoložka, chemik / chemička - vodohospodář / vodohospodářka
Místo výkonu práce Týniště nad Orlicí
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel EKO - CONTAINER SERVICE, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67033796

Kontakt zasláním životopisu na e-mail iveta.musilova@ecs-obaly.cz.

Požadujeme:
- samostatnost, ochotu se učit a rozvíjet v technologické oblasti
- znalost práce na PC.
Náplň práce:
- tvorba a kontrola technologických postupů čištění obalů
- spolupráce s výrobou
- tvorba a kontrola postupů pro čištění oplachových vod a jejich opětovné použití
- obsluha čističky a provádění rozborů oplachových vod
- provádění záznamů.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Rychnov nad Kněžnou

Rychnov nad Kněžnou
BEDNAR FMT s.r.o.
Advantage Consulting, s.r.o.
Barlett & Cenbright s.r.o.

Mzda

od 30000 do 40000

U společnosti EKO - CONTAINER SERVICE, s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Technolog / technoložka, chemik / chemička - vodohospodář / vodohospodářka žádná další volná místa

Volné pracovní místo Technolog / technoložka, chemik / chemička - vodohospodář / vodohospodářka je vystaveno v regionu Rychnov nad Kněžnou .