Název profese Elektrikář pro výrobu rozvaděčů
Místo výkonu práce Sokolov
Přidáno 28.2.2024

Zaměstnavatel Wieland Electric s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66791803

Kuzan Ludmila, tel.: 602 182 081, e-mail: ludmila.kuzan@wieland-electric.com
osobně: sídlo společnosti, výhradně čtvrtek od 7:30 do 09:00 hod.

Náplň práce: Výroba rozvaděčů dle technické dokumentace, provádění elektrických „funkčních“ zkoušek pod napětím dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb., kontrola kvality rozvaděčů, uvolňování prvních kusů (vzorků) a SAP zakázek.
Požadavky: Manuální zručnost, vyučení v oblasti elektro, znalost elektrických schémat a základních elektrických strojů, přístrojů a zařízení. Ochota pracovat ve třísměnném provozu.
Zaměstnanecké výhody: Zaměstnanecké benefity, stravenky, školení, flex den, roční bonus, atd.