Název profese Mistr výroby - obrobna
Místo výkonu práce Horní Slavkov
Přidáno 4.3.2024

Zaměstnavatel KAISRLÍK, spol. s r. o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66935346

Kaisrlík Tomáš Ing.
tel.: 602 491 746, Po - Pá 7:00 - 14:30 hod.
e-mail: kaisrlik@kaisrlik.cz
osobně: Stannum 930, Horní Slavkov 357 31 - kancelář 7:00 - 14:30 hod.

Náplň práce: organizace výroby 15-20 zaměstnanců
Požadavky: znalost čtení technických výkresů, základní znalosti v obrábění kovů

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravné, bonus při dodržení měsíčního pracovního fondu

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Sokolov

Sokolov
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
Sokolov
Sokolov
Habartov
26420 - 33000 Kč za měsíc
Policie České republiky
Habartov
Hofmann Wizard s.r.o. - Import
Horní Slavkov

Kontaktní údaje

Mzda

od 33000 do 35000

U společnosti KAISRLÍK, spol. s r. o. momentálně neevidujeme kromě pozice Mistr výroby - obrobna žádná další volná místa

Volné pracovní místo Mistr výroby - obrobna je vystaveno v regionu Sokolov .