Název profese Finanční koncipient
Místo výkonu práce Strakonice
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel PM Kutláková Strakonice s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67016070

Co vás čeká: péče o stávající klienty, práce s intermíni systémy, komunikace s obchodními partnery, administrativa, požadujeme řid.sk.B, osobní auto potřebou, dále vlastní PC
Co nabízíme: HPP s flexibilním nastavením pracovní doby. Zajímavý nástupní plat, cestovní náhrady, zajímavé odměny, karierní růst, vzdělávání. Práce s lidmi. Přátelský kolektiv, osobnostní a profesní růst.
KONTAKT POUZE PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU: vlasta.simakova@partners.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Strakonice

Strakonice
Strakonice
Advantage Consulting, s.r.o.
Blatná
25000 - 27000 Kč za měsíc
UNIWORKS CB s.r.o.
Nišovice-Volyně
35000.00 Kč za měsíc
Trenkwalder a.s.
Strakonice
50000 - 60000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.

Mzda

od 35000 do 50000

U společnosti PM Kutláková Strakonice s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Finanční koncipient žádná další volná místa

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Finanční koncipient je vystaveno v regionu Strakonice .