Název profese Elektromechanik
Místo výkonu práce Vodňany
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Vodňanská drůbež, a.s.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67039344

Náplň práce: Provádí práce a řízení prací při montáži, opravách, rekonstrukcích, seřizování a zkoušení elektrických strojů, přístrojů a zařízení, elektrických a elektromechanických systémů obráběcích strojů, výrobních center i výrobních linek.
Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na dopravu do zaměstnání a zpět, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity v souladu s vnitřními předpisy, možnost ubytování v moderní podnikové ubytovně.
Požadavky: zkouška podle § 14 vyhlášky č. 50/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektromechanice.
Kontakt: osobně personální oddělení, Radomilická 886, 389 01 Vodňany,7.00 - 14.00 hodin, po - pá. Telefonicky: 7.00 - 14.00 hodin, po - pá č. tel. 383838014, 383038010 Bc. Čerkasovám p. Mašková. E-mail: personalni.vodnany@voddrubez.cz