Název profese Řidič/řidička
Místo výkonu práce Šumperk
Přidáno 9.5.2024

Zaměstnavatel Laboratoře Mikrochem a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67052025

Práce je vhodná jako přivýdělek pro osoby na rodičovské dovolené či pro důchodce. Životopisy zasílejte na e-mail: mikrochem@michem.cz
Jedná se o práci na DPP jako zástupu stálých řidičů při čerpání dovolené, pracovní doba pondělí až pátek

Náplň práce: Pracovště v Šumperku hledá řidiče/řidičku osobního automobilu pro svoz materiálu. Požadujeme minimálně SŠ vzdělání s maturitou, platný ŘP sk. B. Nabízíme práci ve stabilním zázemí, přátelský kolektiv, platové podmínky dle mzdového předpisu.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Šumperk

Šumperk
Advantage Consulting, s.r.o.
Šumperk
Šumperk
Šumperk
Advantage Consulting, s.r.o. - Olomouc
Šumperk
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava
Šumperk

Mzda

od 140

U společnosti Laboratoře Mikrochem a.s. momentálně neevidujeme kromě pozice Řidič/řidička žádná další volná místa

Volné pracovní místo Řidič/řidička je vystaveno v regionu Šumperk .