Název profese Pracovník/ce péče o zákazníky
Místo výkonu práce Mohelnice
Přidáno 17.5.2024

Zaměstnavatel ENSYTRA s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67055615

Profil zaměstnance:
o minimálně bakalářské vzdělání
o zkušenost s vedením lidí výhodou
o prezentační a komunikační dovednosti, reprezentativní vystupování
o odpovědnost, samostatnost, loajalita
o znalost v oblasti energetiky výhodou
o vysoká úroveň sebeřízení - proaktivní komunikace
Pracovní náplň:
o péče o zákazníky, řešení jejich požadavků
o práce se softwarem pro správu energetického managementu www.energybroker.cz
o podpora nadřízeného vedoucího
o komunikace se stávajícími zákazníky
o komunikace s potenciálními zákazníky
Pracovní podmínky:
o zkrácený pracovní poměr, případně DPP, DPČ
o perspektivní, různorodá a zajímavá práce
o odpovídající platové ohodnocení
o místo výkonu práce Mohelnice
o přátelský kolektiv
Termín nástupu:
o dle domluvy
ENSYTRA s.r.o. působí na trhu od roku 2009 v oblasti energetiky a energetického obchodu. Společnost dlouhodobě vyvíjí, a zákazníkům z řad veřejného a soukromého sektoru poskytuje, informační systém pro energetický management - EnergyBroker. Jedná se o jedinečný systém, který využívá téměř 2 000 uživatelů, kteří zde spravují přes 30 000 odběrných míst. Mezi naše nejvýznamnější zákazníky patří Hlavní město Praha, Statutární město Brno, Statutární město Zlín, Statutární město Přerov, Statutární město Karlovy Vary, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Olomoucký kraj a mnoho dalších.