Název profese Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Místo výkonu práce Sebranice
Přidáno 18.1.2024

Zaměstnavatel 2 K T R E N D , a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 66589220

NÁPLŇ PRÁCE: vizuální kontrola a třídění vyrobených plastových dílů, drobné opravy těchto dílů (ořezávání, apod.), pracovní doba: denní směna 6-18h, noční směna 18-6h
POŽADAVKY: chuť do práce a loajalitu. Nepožadujeme praxi - zaučíme po nástupu do zaměstnání
NABÍZÍME: práce v nepřetržitém provozu systémem krátký a dlouhý týden, stravenky
KONTAKT: e-mailem

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Svitavy

Svitavy
Grafton Recruitment s.r.o.
Svitavy
Svitavy
Advantage Consulting, s.r.o.
Svitavy
30000 - 34000 Kč za měsíc
Adecco Hradec Králové pobočka
Svitavy
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
Svitavy

Mzda

od 22680

U společnosti 2 K T R E N D , a.s. momentálně neevidujeme kromě pozice Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu žádná další volná místa

Volné pracovní místo Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu je vystaveno v regionu Svitavy .