Název profese Psycholog/psycholožka PPP a SPC
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel Pedagogicko-psychologická poradna, Ústí nad Orlicí, Královehradecká 513
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 66922979

NÁPLŇ PRÁCE: poskytování krizové intervence, psychologické poradenství související se vzdělávací dráhou dětí a mládeže, kontaktní činnosti zaměřené na jedince a skupiny se zvýšeným rizikem školní neúspěšnosti nebo vzniku problémů v osobním a sociálním vývoji, provádění individuálních a skupinových psychologických vyšetření dětí a mládeže podle stanovených postupů.
POŽADAVKY: ukončené magisterské studium v oboru jednooborová psychologie nebo psychologie - speciální pedagogika
NABÍZÍME: práci v kolektivu, zaměstnanecké benefity
Pracovní poměr - nástup dle dohody s výhledem na dobu neurčitou.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky
Informace k výběrovému řízení na www.pppuo.cz