Název profese Skladník/ce (pouze OZP)
Místo výkonu práce Svitavy
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel LENTO s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 1
Reference 67045138

(Pro OZZ, OZP)
NÁPLŇ PRÁCE: rozbalování zboží, zařazování na skladovou pozici do regálů, manipulace se zbožím, práce ve stoje, v pohybu
POŽADAVKY: samostatnost a aktivní přístup k práci, zodpovědnost a pečlivost
NABÍZÍME: stravování / stravenky, pracovní oblečení, pracovní doba: pondělí až pátek, volné víkendy.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky 8.00-15:30 hod

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Svitavy

Svitavy
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
Svitavy
Svitavy
Svitavy
Svitavy
Svitavy
Barlett & Cenbright s.r.o.

Mzda

od 22000 do 22000

U společnosti LENTO s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Skladník/ce (pouze OZP) žádná další volná místa

Volné pracovní místo Skladník/ce (pouze OZP) je vystaveno v regionu Svitavy .