Název profese Montážní dělník/ice, čalouník/ice
Místo výkonu práce Svitavy
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel EMAGRA, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67047501

NÁPLŇ: do jednosměnného provozu přijmeme pracovníka montáže sedacího nábytku a nábytku. Jedná se o práci s ručním nářadím při montáži jednotlivých komponentů, balení a expedice. Další náplní je práce v čalounickém provozu při finálních pracích.
POŽADUJEME: pečlivost, manuální zručnost, zodpovědnost a samostatnost, vysoké pracovní nasazení, chuť učit se novým věcem, podpora a zaučení samozřejmostí.
NABÍZÍME: příspěvek na stravování
KONTAKT: emailem, telefonicky 8-15 hod

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Svitavy

Svitavy
Grafton Recruitment s.r.o.
Svitavy
Advantage Consulting, s.r.o.
Svitavy
Svitavy
30000 - 34000 Kč za měsíc
Adecco Hradec Králové pobočka
Svitavy
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
Svitavy

Mzda

od 24000 do 30000

U společnosti EMAGRA, s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Montážní dělník/ice, čalouník/ice žádná další volná místa

Volné pracovní místo Montážní dělník/ice, čalouník/ice je vystaveno v regionu Svitavy .