Název profese Sociální pracovník/ce
Místo výkonu práce Svitavy
Přidáno 4.5.2024

Zaměstnavatel Domov na rozcestí Svitavy
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67051774

NÁPLŇ PRÁCE: charakter vykonávané práce: sociální práce s mentálně postiženými klienty
POŽADAVKY: odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 § 110, zdravotní způsobilost, dobré komunikační dovednosti, pozitivní přístup, schopnost pracovat v týmu i samostatně, spolehlivost, výpis z rejstříku trestů, zodpovědnost, ochotu k průběžnému vzdělávání, flexibilitu, kreativitu a empatii, praxe v oboru výhodou
KONTAKT: e-mailem (označit výběrové řízení)