Název profese Noční recepční ve 4 hvězdičkovím LH Hotelu Dvořák v Táboře
Místo výkonu práce Tábor
Přidáno 22.5.2024

Volné od 22.5.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

LH Hotel Dvořák Tábor je kongresový a wellness hotel patřící do českého hotelového řetězce společnosti LH Hotels & resorts s.r.o.

Provozujeme hotely V Táboře, Hluboké nad Vltavou, Kutné Hoře a Praze.

Více informací o společnosti naleznete na www.lhhotels.cz.

Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici noční recepční.

Náplň práce:
• zajištění chodu recepce
• příprava administrativních podkladů pro ostatní hotelová střediska
• controlling

Požadujeme:
• min. SOU s maturitou
• znalost AJ minimálně slovem a na úrovni alespoň B1
• znalost práce na PC - běžné MS Office programy
• proklientský přístup

Pracovní pozice je vhodná i pro - absolventy, osoby na RD, důchodce, OZP.

Nabízíme:
• stálé zaměstnaní na HPP na dobu neurčitou - systém práce krátký dlouhý týden popř. dle domluvy, pracovní doba 18.30 - 07.00 hod.
• personální strava jako benefit
• příspěvek na pracovní oblečení
• slevy na čerpání služeb v rámci hotelové sítě

Mzdové ohodnocen 22 000 - 30 000 Kč/měsíc (dle praxe a zkušeností).

Místo práce: Tábor

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: mpavlik@lhhotels.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 774 919 679 - Marek Pavlík.