Název profese Dělník ve výrobě
Místo výkonu práce Ohníč
Přidáno 29.4.2024

Zaměstnavatel HET spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66988365

Nástup možný ihned.
Náplň práce:
kompletace výrobků na palety, kontrola hotového výrobku, ovládání a udržování výrobního zařízení. Jedná se o fyzicky náročnou práci, vhodnou spíše pro muže.
Požadujeme:
základní vzdělání nebo SOU, zkušenost s ovládáním strojů, zodpovědnost, samostatnost, znalost převodů jednotek, výpis z trestního rejstříku
Nabízíme:
možnost osobního rozvoje, práce v kolektivu, uvedena hodinová mzda, firemní benefity, závodní stravování
Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: michal.sablik@het.cz .