Název profese ELEKTRIKÁŘ
Místo výkonu práce Náměšť nad Oslavou
Přidáno 15.1.2020
Úvazek Plný

Zaměstnavatel 3 P, spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Trvání prac. poměru od 15.1.2020
Počet míst 1
Požadované vzdělání Nižší střední odborné

Hledáme zručného pracovníka - pracovnici na pozici elektrikář.
Požadujeme vyhlášku č. 50/78 sb. § 6
Pozice obnáší zapojování nízkonapěťových obvodů a LED modulů.
Požadavky na uchazeče:
- znalost ČJ
- dobrý zdravotní stav, aktivní přístup, zodpovědnost
- vyhláška č. 50/78 sb. § 6, praxe se zapojováním nízkonapěťových el. obvodů
- znalost el. výkresů.
Pracovní náplň:
- zapojování nízkonapěťových el. obvodů
- zapojování LED modulů
- osazování světelných zdrojů do výrobků
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- závodní stravování
- měsíční prémie 2000-5000 Kč dle obratu společnosti + 13. plat
- profesní i platový růst
Kontakt: Markéta Sedláčková, tel.: 608 781 120, e-mail: sedlackova@3p.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼