Název profese Zámečník
Místo výkonu práce Náměšť nad Oslavou
Přidáno 13.1.2020
Úvazek Plný

Zaměstnavatel 3 P, spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Trvání prac. poměru od 15.1.2020

Hledáme zručného pracovníka se znalostí práce v kovovýrobě, práce s ručním nářadím a montážních prací.
Předpokladem pro výkon práce je zručnost, samostatnost a rozhodnost při výrobě reklam.
Požadavky na uchazeče:
- znalost ČJ
- dobrý zdravotní stav, aktivní přístup, zodpovědnost
- základní technické znalosti
- manuální zručnost
- praxe v zámečnické výrobě výhodou
- vhodné pro absolventy - zaučíme
Pracovní náplň:
- broušení, řezání a vrtání ocelových a hliníkových prvků
- pomocné práce při kompletaci výrobků
Zaměstnanecké výhody:
- zázemí stabilní společnosti
- závodní stravování
- měsíční prémie 2000-5000 Kč dle obratu společnosti + 13. plat
-profesní i platový růst
Kontakt: Markéta Sedláčková, tel.: 608 781 120, e-mail: sedlackova@3p.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼