Název profese Elektrikář
Místo výkonu práce Okříšky
Přidáno 11.11.2019
Volné od 2.7.2018
Zaměstnavatel FRAENKISCHE CZ s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Třísměnný provoz
Počet míst 3
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Náplň práce:

• údržba výrobních zařízení
• odstraňování technických poruch a poruch na elektrických zařízeních
• práce ve třísměnném provozu (PO-PÁ)

Požadujeme:

• vyučení v oboru
• §6 vyhlášky 50/1978 Sb. na vyhrazených elektrických zařízeních
• znalost strojních a elektrických zařízení
• schopnost samostatné práce
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

• měsíční mzda 24 300 Kč
• osobní příplatek podle individuálního hodnocení
• 13. mzda (příspěvek na Vánoce a na dovolenou)
• příspěvek na penzijní připojištění
• věrnostní prémie vyplácené dle počtu odpracovaných let
• 5 týdnů dovolené
• příplatky za práci o víkendu, práci přesčas
• dotované závodní stravování (oběd 25 Kč), firemní kantýna
• pracovní smlouva na dobu neurčitou
• dotovaná autobusová doprava do zaměstnání
• další možné benefity (Cafeterie, slevy u obchodních partnerů..)
• poskytnutí pracovních oděvů

Kontaktní údaje

Jméno Personální oddělení
Email prace@fraenkische-cz.com
Telefon 770 18 18 18

Mzda

od 24300 do 24300 měsíčně

prace@fraenkische-cz.com
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti FRAENKISCHE CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost FRAENKISCHE CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

U společnosti FRAENKISCHE CZ s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Elektrikář žádná další volná místa

Volné pravocní s místo Elektrikář je vystaveno v regionu Třebíč .