Název profese Směnárenský pokladník - směnárenská pokladní
Místo výkonu práce Dvůr Králové nad Labem
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel SUNNY ON-LINE, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67043911

Popis pozice: o zajišťovat hotovostní směnu peněz, výborný zákaznický servis a přehled ve směnárenské oblasti o zvládat profesionální komunikaci s klientem a jeho obsluhu o být maximálně pečlivý a zodpovědný při práci s hotovostí o spolupracovat s ostatními kolegy na pobočkách o precizní znalost prodeje doplňkových produktů. Zajišťujeme na vlastní náklady: . odborné školení ČNB . vlastní vstupní zaškolení a systém vzdělávání.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou
- komunikační dovednosti a příjemné vystupování před lidmi
- dobrou znalost místního prostředí, všeobecný přehled, logické myšlení
- velmi dobrá schopnost počítat
- pečlivost
- finanční a trestní bezúhonnost
- znalost práce s PC ( excel )
- praxe s finanční hotovostí výhodou
- jazykové znalosti AJ nebo NJ
- chuť pracovat na dobrém jménu společnosti
Nabízíme:
- zázemí stabilní firmy (na trhu od r.2002, 8 provozoven)
- obratové bonusy, výkonnostní bonusy
- příplatky za práci o víkendech
- odborné příplatky
- stravné
- vstupní příspěvek na ošacení
Nástup možný ihned.