Název profese Recepční wellness v hotelovém komplexu pecr
Místo výkonu práce Pec pod Sněžkou
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel PECR - Apartments hotel s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67044313

V centru Pece pod Sněžkou provozujeme luxusní hotely a restaurace v rámci hotelového komplexu PECR
Co od Vás očekáváme?
* Příjemné vystupování a komunikativní dovednosti
* Pokročilá angličtina podmínkou, druhý jazyk němčina výhodou
* Pečlivost a zodpovědnost
Co Vám můžeme nabídnout?
* Zajímavé platové ohodnocení, včetně ročních prémií
* Práce krátký, dlouhý týden bez nočních směn
* Pečlivé zaučení v našem hotelovém systému
* Možnost využití personální stravy za zvýhodněné ceny
Náplň práce
* Obsluha návštěvníků Wellness Pecr
* Administrativní práce spojená s rezervacemi, platbami a fakturacemi
* Obsluha mini baru wellness
* Práce v našem hotelovém systému Hoteltime, Libero a Vento
Tel. kontakt možný od 8.00 - 19.00 hodin.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Trutnov

Trutnov
Trutnov
Advantage Consulting, s.r.o.
Trutnov
Trutnov
Trutnov
Trutnov
30070 - 34600 Kč za měsíc
Policie České republiky

Mzda

od 28000 do 32000

U společnosti PECR - Apartments hotel s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Recepční wellness v hotelovém komplexu pecr žádná další volná místa

Volné pracovní místo Recepční wellness v hotelovém komplexu pecr je vystaveno v regionu Trutnov .