Název profese Podsládek v malém řemeslném pivovaru
Místo výkonu práce Vrchlabí
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Hendrych & synové s.r.o.
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67045155

Předpoklady:
- technická a manuální zručnost
- schopnost stabilně, odpovědně a pečlivě pracovat v potravinářství
- samostatnost a odpovědnost při pracovních výkonech, vyučení a zkušenosti v potravinářském oboru výhodou
- fyzická zdatnost
Dokumenty na pohovor:
- výpis z rejstříků trestů (max 1 měsíc starý)
- aktualizovaný životopis
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
Náplň práce: stáčení piva do obalů, šrotování sladu, mytí obalů, manipulace s materiálem, úklid výrobních a skladovacích prostor, sanitace pivovarské technologie, převádění piva mezi tanky, vaření piva
Nabízíme: uplatnění v zavedené společnosti, zaměstnanecké benefity, možnost profesního růstu, 20 dnů dovolené
Nástup možný ihned.
Kontakt: Ing. Vojtěch Hendrych - vojtech.hendrych@pivohendrych.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Trutnov

Trutnov
Trutnov
Trutnov
Trutnov
Trutnov
Trutnov

Mzda

od 30000 do 36000

U společnosti Hendrych & synové s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Podsládek v malém řemeslném pivovaru žádná další volná místa

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Podsládek v malém řemeslném pivovaru je vystaveno v regionu Trutnov .