Název profese Úklid pro OZP Katastrální úřad Uherský Brod, 113 Kč/h., zkrácený úvazek, volné víkendy, náborák 10 200 Kč, dopravné.
Místo výkonu práce Uherský Brod
Přidáno 10.5.2024

Volné od 10.5.2024
Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Bezpečnostní a úklidová firma FORCORP GROUP hledá pracovníky úklidu OZP.
Pracoviště: Katastrální úřad Uherský Brod, Svat. Čecha 1365, 688 01 Uherský Brod
Náplň práce:
• Pravidelný úklid místností ručním nebo strojovým způsobem
• Vysávání koberců
• Stírání podlah
• Vynesení košů
• Otření prachu a omaků na nábytku
• Úklid sociální zařízení a společných prostor

Nabízíme:
• HPP
• Počet míst: 1
• Doba úklidu: Po-pá: 16:30-20:30 hod.
• Pracovní úvazek: zkrácený – 4hod/den.
• Mzda: 112,50 Kč/hod.
• Nástup ihned
Benefity:
• Náborový příspěvek za přivedení pracovníka s OZP – 10.200 Kč
• Proplácení vstupní lékařské prohlídky
• Dopravné

Požadujeme:
• Spolehlivost
• Chráněné pracovní místo pro OZP (osoba zdravotně znevýhodněná, invalidní důchodce)

Nechodit na pracoviště, kontakt pouze telefonicky!
Volejte nebo pište o podrobnější informace:
723 612 506, 800 99 11 88, prace@forcorp.cz