Název profese OSTRAHA - DETEKTIV PRODEJNY (POUZE PRO OZP)
Místo výkonu práce Choceň
Přidáno 10.2.2020
Úvazek Plný nebo zkrácený

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Úvazek plný úvazek
Hodin týdně 30
Trvání prac. poměru od 1.2.2020 do 20.7.2020
Počet míst 2
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: LIDL, Záměstí č.p. 1739, 565 01 Choceň 1
POŽADUJEME:
- věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost
- praxe výhodou, není však podmínkou
- certifikát strážného /možnost zprostředkování/
- vhodné pro OZP
- 12-ti hodinové pracovní směny, možnost zkráceného úvazku dle domluvy
NÁPLŇ PRÁCE:
- pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu
- spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost
NABÍZÍME:
- zázemí ve stabilní společnosti, kariérní růst
- odměny + příplatky za sobotu a neděli
PRO INFORMACI OHLEDNĚ PRACOVNÍHO MÍSTA VOLAT NA UVEDENÝ TELEFON.
PROSÍME NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ!
Liebertzová Pavla, tel.: 606 333 112, e-mail: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼