Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Místo výkonu práce Zubří
Přidáno 4.10.2017
Úvazek Plný

Zaměstnavatel Gumárny Zubří, akciová společnost
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Nástup možný ihned.
Náplň práce: Příprava jídel a výdej pro zákazníky, manipulační práce, obsluha běžných kuchyňských strojů na výrobu jídel, čištění zařízení a mytí nádobí.
Požadujeme: Vyučení v oboru kuchař, samostatnost, pracovitost, nápaditost, přehled o gastronomii, chuť pracovat a ochotu učit se novým věcem.
Nabízíme: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny za pracovní a životní výročí, vitamínové balíčky. Možnost prodloužení doby určité.
Zájemci se mohou dostavit na návštěvní místnost akciové společnosti Gumárny Zubří každé úterý od 9:00 do 10:00 hodin nebo mohou zaslat životopis elektronicky na adresu Martina.Frydlova@guzu.cz, do předmětu zprávy prosím uveďte "KUCHAŘ/KA". Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel.č. 571 662 228.

Přejít na kontaktní údaje ▼