Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese Pečovatelé (pracovníci v sociálních službách) *
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 28.6.2018
Úvazek Plný

Zaměstnavatel Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Směnnost Nepřetržitý provoz
Počet míst 2
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

PEČOVATELÉ (PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH) *
Požadujeme: hledáme pracovnici/pracovníka se základním, středním odborným či středoškolským vzděláním, s čistým trestním rejstříkem. Kurz pracovníka v sociálních službách výhodou, řidičský průkaz sk. B výhodou. Očekáváme vlídný přístup k lidem, pečlivost, spolehlivost, trpělivost a ochotu.
Náplň práce: zajištění péče o seniory v zařízení, tzn. dopomoc při stravování, oblékání, osobní hygieně + další úkony péče, podpora seniorů při jednoduchých denních aktivitách. Ve spolupráci s ostatními pomoc s úkoly souvisejícími se zajištěním chodu domova pro seniory (např. manipulace s jídlem, nádobím, prádlem).
NABÍZÍME: náborový příspěvek ve výši 10.000,- Kč (po zkušební době), 5 týdnů dovolené, příspěvek na obědy, masáže, věrnostní odměny, smysluplná a užitečná práce, přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí v moderním zařízení, zázemí stabilní neziskové organizace.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle: 739 244 872 nebo e-mailem na: doubravova.vsetin@diakonie.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼