Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese Provozní pracovníci - prodavač/prodavačka, pokladní - vytvořeno pro OZP
Místo výkonu práce Rožnov pod Radhoštěm
Přidáno 21.2.2019
Zaměstnavatel 1.VALAŠSKÁ DIAKONICKÁ s.r.o.
Úvazek Plný nebo zkrácený
Směnnost Dvousměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Náplň práce:
Prodej kvalitních, zahraničních oděvů v prodejnách SecondHelpu v prodejně ve Valašském Meziříčí
Organizace zásob, skladování
Péče o zákazníky, prostředí prodejny a dobré jméno sociálního podniku
Požadujeme:
Vzdělání minimálně střední odborné - vyučen
Výborné komunikační a prodejní schopnosti
Motivaci, chuť do práce, orientaci v módních trendech
Zdravotní stav dovolující vykonávat tuto práci
Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr pro osobu se zdravotním postižením (s invalidním důchodem)
Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
Zkrácený úvazek 20 hodin/týden nebo dle dohody
Mzda 7000 - 7 500 Kč (při polovičním úvazku)
Práce v příjemném pracovním prostředí a kolektivu
Výběrové řízení:
1. kolo - dodejte životopis na níže uvedený mailový kontakt co nejdříve
2. kolo proběhne formou pohovorů s vybranými uchazeči. Nástup 1. 3. 2019 nebo dohodou
Kontakt:
Ing. Aneta Klimentová - vedoucí, mobil: 739 324 819 nebo e-mail: klimentova.secondhelp@gmail.com
Adresa: 1. VALAŠSKÁ DIAKONICKÁ, s.r.o., Vrbenská 803, 757 01 Valašské Meziříčí

Kontaktní údaje

Inzerát již není aktuální. Kontaktní údaje byly skryty.

Mzda

od 7000 do 7500 měsíčně