Název profese Ostraha prodejny
Místo výkonu práce Karolinka
Přidáno 5.11.2019
Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Turnusové směny
Úvazek plný úvazek
Hodin týdně 30
Trvání prac. poměru od 11.11.2019
Počet míst 2
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

OSTRAHA PRODEJNY
POŽADUJEME: Trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, praxe výhodou. Příjemné vystupování, zodpovědnost, komunikace s klientem. Certifikát strážného můžeme zprostředkovat. Pracovní pozice vhodná pro OZP /12-ti hodinové pracovní směny/.
NÁPLŇ PRÁCE: Pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu. Prevence páchání trestní činnosti. Vyhotovování denních pracovních reportů.
NABÍZÍME: Odměny za zadržení pachatelů. Možnost záloh na mzdu. Zázemí ve stabilní společnosti, kariérní růst. Možnost po zapracování prodloužení pracovního poměru. Nabízíme mzdu 90,- Kč/hod + odměny. Pracovní úvazek dle dohody, případně dle zdravotního stavu OZP.
PRVNÍ KONTAKT: Pro informování ohledně pracovního místa prosím volejte paní Pavlu Liebertzovou, tel. číslo 606 333 112, v pracovní dny od pondělí do pátku od 8:00 do 15:00 hodin, e-mail: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz. Nechodit na prodejnu!
Ov. 4.11.

Kontaktní údaje

Jméno Pavla Liebertzová
Email Nabor.ostrava@bohemiaplus.cz
Telefon +420 606 333 112

Mzda

od 90 za hodinu

Nabor.ostrava@bohemiaplus.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti Bohemia Marten Plus s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Bohemia Marten Plus s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.