Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese Seřizovač/ka
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 24.5.2019
Zaměstnavatel MP Krásno, a.s.
Úvazek Plný
Směnnost Třísměnný provoz
Počet míst 3
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

SEŘIZOVAČ/KA
POŽADUJEME: SO/SŠ v oboru zámečník, obráběč kovů, popř. v příbuzných oborech; praxe v oboru výhodou; manuální zručnost, spolehlivost, důslednost, pečlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: údržba strojů a zařízení.
NABÍZÍME: NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10.000,- Kč, PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU.
Jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; odpovídající finanční ohodnocení; roční bonus; odměny za odpracované roky a životní jubilea; po půl roce 5 dní dovolené navíc; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké balíčky, závodní stravování,
příspěvky na životní a penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd.
PRVNÍ KONTAKT: na e-mail prace@krasno.cz

Kontaktní údaje

Inzerát již není aktuální. Kontaktní údaje byly skryty.

Mzda

od 23000 do 30000 měsíčně