Název profese Sociální pracovníci
Místo výkonu práce Karolinka
Přidáno 6.12.2019
Zaměstnavatel Charita Nový Hrozenkov
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Trvání prac. poměru od 9.12.2019 do 30.11.2020
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vyšší odborné

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, vztah k seniorům, komunikativnost, spolehlivost, práce s PC, znalost standardů kvality, znalost zákona č. 108/ 2006 Sb. o sociálních službách
Náplň práce: poskytování základního sociálního poradenství, provádění sociálního šetření v rámci regionu, doprovázení uživatelů do veřejných institucí, zdr. zařízení, …
Nabízíme: Dobrý kolektiv, vzdělávání, vstřícnost, 5 týdnů dovolené, odměny a další benefity, nástup ihned.
První kontakt: telefonicky na číslech 734 891 156, 571451548 v prac. dny od 8 - 14 hod., e-mailem na: martina.poncikova@nhrozenkov.charita.cz nebo osobně na adrese: Halenkov č.p. 191.
Ov.: 4.12.

Kontaktní údaje

Jméno Mgr. Martina Pončíková
Email martina.poncikova@nhrozenkov.charita.cz
Telefon +420 734 891 156,571 451 548

Mzda

od 23000 do 24000 měsíčně

martina.poncikova@nhrozenkov.charita.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Zpracování osobních údajů: Po odeslání formuláře bude společnost Charita Nový Hrozenkov (IČ 48773514) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu praceunas.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) více

Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pracovní místo Sociální pracovníci je vystaveno v regionu Vsetín .