Název profese Sociální pracovníci
Místo výkonu práce Nový Hrozenkov
Přidáno 13.8.2020
Úvazek Plný

Zaměstnavatel Charita Nový Hrozenkov
Směnnost Jednosměnný provoz
Trvání prac. poměru od 1.9.2020
Počet míst 1

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI
POŽADUJEME: Minimálně vyšší odborné vzdělání v oboru. Řidičský průkaz skupiny B, vztah k seniorům, komunikativnost, spolehlivost, práce s PC, znalost standardů kvality, znalost zákona č. 108/ 2006 Sb. o sociálních službách
NÁPLŇ PRÁCE: Poskytování základního sociálního poradenství, provádění sociálního šetření v rámci regionu, doprovázení uživatelů do veřejných institucí, zdr. zařízení.
NABÍZÍME: Dobrý kolektiv, vzdělávání, vstřícnost, 5 týdnů dovolené, odměny a další benefity, PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Mgr. Lucie Kašparová, tel.: 734 891 156, 571 451 548 v pracovní dny od 8-14 hod. Nebo emailem na adresu: lucie.kasparova@nhrozenkov.charita.cz
Ov.: 11.8.

Přejít na kontaktní údaje ▼