Název profese Vedoucí lékař/ka
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 14.11.2019
Úvazek Plný

Zaměstnavatel Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Trvání prac. poměru od 18.11.2019 do 30.10.2020
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské

VEDOUCÍ LÉKAŘ/KA
Možnost i zkráceného úvazku 0,5. Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
Hledáme pracovnici/pracovníka s odbornou způsobilostí k výkonu zdravotnického povolání lékaře (dle zákona č. 95/2004 Sb.) a optimálně atestaci ze základního oboru paliativa, případně interna, chirurgie, onkologie, pediatrie, všeobecné lékařství apod. Praxe v oboru výhodou. Očekáváme zájem o paliativní medicínu, organizační schopnosti, schopnost týmové spolupráce, samostatnost, zodpovědnost, schopnost překonávat překážky a hledat řešení. Řidičské oprávnění sk. B.
NÁPLŇ PRÁCE: vedení a metodická podpora týmu mobilního hospice, poskytování paliativní péče ve spolupráci s ostatními členy multidisciplinárního týmu domácího hospice, pravidelné vyšetření pacientů, stanovení a realizace plánu paliativní péče, vedení paliativní léčby,(předepisování léčivých přípravků, provádění lékařských intervencí a výkonů…), konzultace a podpora nemocným, umírajícím a jejich blízkým, příprava a realizace vzdělávacích programů v oboru paliativní péče, vedení související dokumentace v souladu s platnou legislativou, prezentace a propagace služby.
NABÍZÍME: smysluplnou práci, možnost rozvíjet terénní paliativní péči nejen na Vsetínsku, možnost seberealizace, vysokou míru samostatnosti a možnost rozhodování o dalším směřování služby. 5 týdnů dovolené, příjemná a přátelská atmosféra na pracovišti, příspěvek na obědy a masáže, věrnostní odměny, zázemí stabilní neziskové organizace.
PRVNÍ KONTAKT: p. Mgr. Doubravová, telefonicky na čísle 739 244 872 nebo e-mail: doubravova@diakonievsetin.cz
Ov.: 13.11.

Přejít na kontaktní údaje ▼