Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese Kuchaři
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 5.7.2019

Zaměstnavatel Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

KUCHAŘI
POŽADUJEME: potravinářský průkaz, dobrý zdravotní stav, min. SŠ vzdělání s výučním listem nebo maturitou v oboru požadované práce, praxe v oboru požadované práce, znalost dietního vaření výhodou, schopnost týmové práce, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost.
NÁPLŇ PRÁCE: výroba teplých jídel nebo specialit studené kuchyně, výroba dietních jídel
v rozsahu podle dietního systému.
NABÍZÍME: stravování
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 412 142 v době od 8:00-14:00 hodin nebo e-mailem na olejnickova@sluzbyvsetin.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Vsetín

Kelč
40000
Jobs Contact Consulting, s.r.o.
Rožnov pod Radhoštěm
dohodou
Grafton Recruitment Ostrava
Lesy České republiky, s.p.
Valašské Meziříčí
MANPOWER, s.r.o.
Randstad s.r.o.
94 - 112 Kč za hodinu
Human & Hunter spol. s r.o.

Kontaktní údaje

Inzerát již není aktuální. Kontaktní údaje byly skryty.

Mzda

od 17000 do 19100 měsíčně