Název profese OBCHODNĚ-TECHNICKÝ PORADCE/kyně pro Vsetín
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 17.1.2020
Úvazek Plný

Zaměstnavatel Coleman S.I., a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Trvání prac. poměru od 20.1.2020
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ PORADCE/kyně pro Vsetín
oblast: Rožnov pod Radhoštěm, Velké Karlovice, Bílá, Vsetín, Vizovice,
Nabízíme: • zázemí silné, české společnosti
• produktová a obchodní školení
• možnost profesního a kariérního růstu
• motivující finanční ohodnocení v závislosti na výkonu
• další zaměstnanecké výhody (např. stravenky, sick-day)
Náplň práce:• udržování a rozvíjení vztahů se stávajícími zákazníky
• akvizice - aktivní získávání nových zákazníků a projektů
• plnění obchodních aktivit a prodejních cílů ve svěřeném regionu
• identifikace nových obchodních příležitostí, monitoring konkurence
• příprava nabídek, vedení projektu po obchodní stránce
• technické poradenství v oblasti střech, fasád a izolací
• zodpovědnost za svěřený region
• aktivní podíl na poskytování informací o produktech a službách zákazníkům
• pravidelný reporting
Požadavky:• stavební vzdělání • komunikativnost • aktivní, dynamická a silná osobnost
• schopnost vyhledávat nové příležitosti
• technické myšlení
• dobrá orientace v oblasti konstrukce střech, fasád a izolací
• samostatnost, schopnost vést si celou obchodní agendu
• řidičský průkaz skupiny B
Ov. 16.1.

Přejít na kontaktní údaje ▼