Název profese Zástupce vedoucí prodejny, prodavači v cukrárně
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 13.11.2019
Zaměstnavatel JEMAR VANĚK s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Turnusové směny
Úvazek plný úvazek
Hodin týdně 30
Trvání prac. poměru od 12.11.2019
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

ZÁSTUPCE VEDOUCÍ PRODEJNY, PRODAVAČI V CUKRÁRNĚ
Možnost zkráceného i plného úvazku
Požadujeme: ŘP sk. B, praxe s vedením lidí, nutná samostatnost a zodpovědnost, dovednost vedení základní písemné dokumentace související s vedením prodejny.
Náplň práce: prodej zákusků, kávy a různých dobrot. Protože mlsání je radost, svojí prací budete rozdávat radost a to je velmi příjemné zaměstnání. Součástí práce je i vedení kolektivu a zajištění provozu prodejny.
Nabízíme: práci v hezkém a příjemném prostředí cukrárny, která má již své jméno mezi zákazníky. Pracovní oděv, obuv. Při vzdálenějším bydlišti příspěvek na dopravu. Při dobře odvedené práci zvláštní prémie. Účast na odborných seminářích-profesní růst zajištěn. Pravidelné návštěvy kulturních akcí-divadlo,muzikály,koncerty aj.
První kontakt: v případě zájmu - první kontakt osobní, telefonicky v pracovní dny v době 8:00 - 15:00 h. na čísle: 731 572 629 nebo e-mailem na: kafe.mate@seznam.cz
Ov.: 12.11.

Kontaktní údaje

Jméno Marie Vaňková
Email kafe.mate@seznam.cz
Telefon +420 731 572 629

Mzda

od 17970 do 20000 měsíčně

kafe.mate@seznam.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti JEMAR VANĚK s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost JEMAR VANĚK s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo Zástupce vedoucí prodejny, prodavači v cukrárně je vystaveno v regionu Vsetín .