Název profese Lifestylový/á kouč/ka
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 21.11.2019
Úvazek Plný

Zaměstnavatel GOLD ONE s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Úvazek plný úvazek dohoda o provedení činnosti
Hodin týdně 20
Trvání prac. poměru od 1.12.2019 do 1.12.2020
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSV

LIFESTYLOVÝ/Á KOUČ/KA
Pro zavedenou poradnu, do energického kolektivu hledáme parťačku/parťáka, který přijde
každý den do práce s radostí a dobrou náladou. Chuť pomáhat druhým nebude Vaše práce,
bude to Vaše přesvědčení. Každý člověk, který vstoupí do poradny, nás potřebuje.
Je jen na Vás, zda se stane i klientem.
POŽADUJEME: obchodního ducha a nadšení do vykonávané činnosti, odborné vzdělání
nebo certifikaci v oboru výživy, dynamickou osobnost příjemného vystupování, kladný vztah
ke zdravému životnímu stylu a výživě.
NÁPLŇ PRÁCE: poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu pro zajištěnou klientelu,
rozvíjet odbornost, kredit a obrat provozovny.
NABÍZÍME: práci pro dynamicky se rozvíjející se společnost, odpovídající ohodnocení ( fixní
odměna + bonusový systém ), práci na hlavní či zkrácený úvazek, odborné zaškolení a následné vzdělávání zajištěno, příjemné pracovní prostředí v týmu s dobrou energií, na které nám záleží.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 776 181 677 nebo e-mailem na
romana.davidova.sz@gmail.com

Přejít na kontaktní údaje ▼