Název profese Lifestylový/á kouč/ka
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 21.11.2019
Zaměstnavatel GOLD ONE s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz
Úvazek plný úvazek dohoda o provedení činnosti
Hodin týdně 20
Trvání prac. poměru od 1.12.2019 do 1.12.2020
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSV

LIFESTYLOVÝ/Á KOUČ/KA
Pro zavedenou poradnu, do energického kolektivu hledáme parťačku/parťáka, který přijde
každý den do práce s radostí a dobrou náladou. Chuť pomáhat druhým nebude Vaše práce,
bude to Vaše přesvědčení. Každý člověk, který vstoupí do poradny, nás potřebuje.
Je jen na Vás, zda se stane i klientem.
POŽADUJEME: obchodního ducha a nadšení do vykonávané činnosti, odborné vzdělání
nebo certifikaci v oboru výživy, dynamickou osobnost příjemného vystupování, kladný vztah
ke zdravému životnímu stylu a výživě.
NÁPLŇ PRÁCE: poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu pro zajištěnou klientelu,
rozvíjet odbornost, kredit a obrat provozovny.
NABÍZÍME: práci pro dynamicky se rozvíjející se společnost, odpovídající ohodnocení ( fixní
odměna + bonusový systém ), práci na hlavní či zkrácený úvazek, odborné zaškolení a následné vzdělávání zajištěno, příjemné pracovní prostředí v týmu s dobrou energií, na které nám záleží.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 776 181 677 nebo e-mailem na
romana.davidova.sz@gmail.com

Kontaktní údaje

Jméno Bc. Romana Davidová
Email romana.davidova.sz@gmail.com
Telefon +420 776 181 677

Mzda

od 22000 do 30000 měsíčně

Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti GOLD ONE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost GOLD ONE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Žádná podobná místa

Volné pravocní s místo Lifestylový/á kouč/ka je vystaveno v regionu Vsetín .