Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese Provozní zámečník - instalatér
Místo výkonu práce Zubří
Přidáno 26.9.2019
Úvazek Plný

Zaměstnavatel Gumárny Zubří, akciová společnost
Směnnost Nepřetržitý provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Náplň práce: Provádění běžných provozních oprav energetických strojů a zařízení, rozvodů plynu, vody, vzduchu. Provádění preventivních činností na strojích a zařízeních v provozu energetiky a vodního hospodářství. Obsluha plynových zařízení, parních kotlů, tlakových nádob, kompresoru, vodního hospodářství.
Požadujeme: Vyučení v oboru zámečník, instalatér - výhodou, svářečský průkaz Z G1, Z - E1, topičský průkaz - výhodou.
Nabízíme: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky. MOžnost prodloužení doby určité.
Zájemci se mohou dostavit na návštěvní místnost akciové společnosti Gumárny Zubří každé úterý od 9:00 do 10:00 hodin nebo mohou zaslat životopis elektronicky na adresu: Martina.Frydlova@guzu.cz. Do předmětu zprávy prosím uveďte "PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK - INSTALATÉR". Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. č. 571 662 228.

Přejít na kontaktní údaje ▼