Název profese CNC frézaři, soustružníciu, mechanici obrábění kovů
Místo výkonu práce Prostřední Bečva
Přidáno 5.11.2019
Zaměstnavatel Josef Matušík
Úvazek Plný
Směnnost Třísměnný provoz
Trvání prac. poměru od 7.10.2019
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Náplň práce: nastavení, obsluha a programování CNC frézy a CNC soustruhu.
Požadujeme: samostatnost, schopnost výroby dílů v malých i velkých sériích, vzdělání v oboru, schopnost týmové spolupráce, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, loajalitu, pracovní nasazení a vizi dlouhodobé spolupráce.
Nabízíme: zázemí stabilní, prosperující a expandující české firmy, moderní pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, stravenky.
V případě zájmu uveďte prosím termín možného nástupu a očekávanou mzdu.
První kontakt: emailem.

Kontaktní údaje

Jméno Monika Jurajdová
Email zivotopisy@josef-matusik.cz

Mzda

od 23000 měsíčně

zivotopisy@josef-matusik.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti Josef Matušík výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Josef Matušík o smazání nebo o opravu osobních údajů.