Název profese Asistent/ka prodeje
Místo výkonu práce Rožnov pod Radhoštěm
Přidáno 9.10.2019
Zaměstnavatel ARAMARK, s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Dvousměnný provoz
Trvání prac. poměru od 14.10.2019
Počet míst 1
Požadované vzdělání Nižší střední odborné

Pro naši firemní restauraci přijmeme zaměstnance na pozici asistent/ka prodeje
Náplň práce: příjem hotovostních i bezhotovostních plateb od zákazníků, doplňování drobného sortimentu a starost o to, aby vystavené zboží bylo upravené, starost o vzhled provozovny , výpomoc kolegům při výdeji jídel nebo na myčce nádobí.
Pracovní doba: PO - PÁ směny 4:30 - 14:00, 16:30 - 0:30 hod., SO, NE 4:30 - 14:00 hod.
Požadujeme: praxe výhodou, schopnost být součástí týmu, dobrý zdravotní stav a hygienické návyky.
Nabízíme: ke mzdě + osobního ohodnocení, firemní stravování, odměny za doporučení nového zaměstnance, slevy na partnerské produkty, školení.

Kontaktní údaje

Jméno Klára Tomanová
Email tomanova-klara@aramark.cz
Telefon +420 720 951 014

Mzda

od 16280 měsíčně

tomanova-klara@aramark.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti ARAMARK, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ARAMARK, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.