Název profese Operátor/ka ve výrobě, expedice
Místo výkonu práce Prostřední Bečva
Přidáno 10.10.2019
Zaměstnavatel Josef Matušík
Úvazek Plný
Směnnost Třísměnný provoz
Trvání prac. poměru od 14.10.2019
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Náplň práce: obsluha strojů - bruska, vrtačka, NC strojů. balení, expedice.
Požadujeme: manuální zručnost, samostatnost, aktivní přístup k řešení daných úkolů, schopnost týmové spolupráce, ochotu uči se novým věcem, pečlivost, flexibilitu, loajalitu, vysoké pracovní nasazení a vizi dlouhodobé spolupráce.
První kontakt: emailem.

Kontaktní údaje

Jméno Monika Jurajdová
Email zivotopisy@josef-matusik.cz

Mzda

od 17000 měsíčně

zivotopisy@josef-matusik.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Zpracování osobních údajů: Po odeslání formuláře bude společnost Josef Matušík (IČ 10649778) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu praceunas.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) více

Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pracovní místo Operátor/ka ve výrobě, expedice je vystaveno v regionu Vsetín .