Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese Operátoři výroby - PWO Hrachovec
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 16.10.2019
Úvazek Plný

Zaměstnavatel PWO Czech Republic a.s.
Směnnost Třísměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

OPERÁTOŘI VÝROBY
POŽADUJEME: manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost, ochotu pracovat ve směnném provozu, ochotu se zapracovat a chodit pravidelně na směny, praxe v oblasti automotive velkou výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha montážní linky, případně obsluha svařovací linky a kontrola a ukládání vyrobených dílů. Práce je v 8 hodinových směnách (ranní, odpolední, noční - pondělí až pátek).
NABÍZÍME: dotované stravování, stravenky, příspěvky na dopravu do zaměstnání, příspěvek
na doplňkové penzijní spoření, 25 dní řádné dovolené a 3 dny tzv. zdravotní dovolené, roční odměny, kulturní, sportovní a společenské akce, výhodné volání do mobilních sítí (firemní tarif), poukázky do Ovocentra, poukázky do lékáren a wellness center, hrazené očkování proti chřipce.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 735 766 048 v době od 8:00-15:00 hodin nebo e-mailem
na prace@pwo.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼