Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese Účetní
Místo výkonu práce Vsetín
Přidáno 18.10.2019

Zaměstnavatel Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace
Směnnost Pružná pracovní doba
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

ÚČETNÍ
POŽADUJEME: SŠ vzdělání se zaměřením na finance a účetnictví. Znalost podvojného účetnictví příspěvkové organizace ÚSC, znalost účetního programu Gordic výhodou. Praxe a zkušenosti v oboru požadované práce. Pečlivost, důslednost, zodpovědnost, samostatnost. Tvořivý přístup k řešení pracovních úkolů. Smysl pro týmovou spolupráci. Občanská a morální bezúhonnost.
NÁPLŇ PRÁCE: Komplexní vedení účetnictví účetní jednotky (příspěvkové organizace ÚSC) včetně vedení účetních knih a sestavování účetní závěrky, stanovování metodiky účetnictví.
NABÍZÍME: Možnost stravování.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky, paní Bc. Taťána Olejníčková, tel.: 731 286 229. Nebo emailem na adresu: olejnickova@sluzbyvsetin.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Vsetín

Kelč
40000
Jobs Contact Consulting, s.r.o.
Rožnov pod Radhoštěm
dohodou
Grafton Recruitment Ostrava
Lesy České republiky, s.p.
Valašské Meziříčí
MANPOWER, s.r.o.
Randstad s.r.o.
94 - 112 Kč za hodinu
Human & Hunter spol. s r.o.

Kontaktní údaje

Inzerát již není aktuální. Kontaktní údaje byly skryty.

Mzda

od 20720 měsíčně