Tato pracovní nabídka již není platná a nelze na ni odpovědět
Název profese Dělník/ce potravinářské výroby - Vážný/á na středisku Expedice
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 24.10.2019
Zaměstnavatel MP Krásno, a.s.
Úvazek Plný
Směnnost Třísměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

DĚLNÍK/CE POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - VÁŽNÝ/Á NA STŘEDISKU EXPEDICE
POŽADUJEME: oprávnění na VZV; výpis z trestního rejstříku; dobrá fyzická kondice a zdravotní způsobilost, zručnost, důslednost, časovou flexibilitu, zodpovědnost a spolehlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: přejímka a kompletace zboží z baličky uzenin do skladů expedice, zadávání dat do systému; kontrola kvality a množství včetně sjednání nápravy; naskladňování zboží podle druhu a data výroby a šarže do skladu; manipulační činnost s přepravními obaly a odpady, výpomoc při inventurách.
NABÍZÍME: jistotu stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; pravidelné školení na obsluhu VZV vč. rozšíření oprávnění; odpovídající finanční ohodnocení; roční bonus; odměny za odpracované roky a životní jubilea; po půl roce 5 dní dovolené navíc; dlouhodobou spolupráci; zaměstnanecké balíčky, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 855 282 od 7:00 hodin nebo e-mailem na
prace@krasno.cz, zn. Vážný.

Kontaktní údaje

Inzerát již není aktuální. Kontaktní údaje byly skryty.

Mzda

od 23000 do 25000 měsíčně