Název profese Prodavač/ka, kabinkář/ka ( vyhrazeno pro OZP )
Místo výkonu práce Valašské Meziříčí
Přidáno 6.12.2019
Zaměstnavatel 1.VALAŠSKÁ DIAKONICKÁ s.r.o.
Úvazek Plný nebo zkrácený
Směnnost Jednosměnný provoz
Úvazek plný úvazek
Hodin týdně 20
Trvání prac. poměru od 9.12.2019 do 30.11.2020
Počet míst 2
Požadované vzdělání Nižší střední odborné

PRODAVAČ/KA, KABINKÁŘ/KA ( vyhrazeno pro OZP )
Požadujeme: vzdělání minimálně střední, vyučen v oboru výhodou, orientaci v módních trendech, výborné komunikační a prodejní schopnosti, chuť do práce, základní znalost práce
na PC, trestní bezúhonnost, vstřícnost.
Náplň práce: prodej kvalitních, zahraničních oděvů v prodejnách sociálního podniku Na ramínku v prodejně ve Valašském Meziříčí, Mostní 6, organizace zásob, skladování, péče o zákazníky,
práce v příjemném pracovním prostředí a kolektivu.
První kontakt: telefonicky na čísle 732 523 413 nebo e-mailem na personalni@1-vd.cz

Kontaktní údaje

Jméno Libuše Kašpárková
Email personalni@1-vd.cz
Telefon +420 732 523 413

Mzda

od 6700 do 7500 měsíčně

personalni@1-vd.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Zpracování osobních údajů: Po odeslání formuláře bude společnost 1.VALAŠSKÁ DIAKONICKÁ s.r.o. (IČ 01440098) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu praceunas.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) více

Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pracovní místo Prodavač/ka, kabinkář/ka ( vyhrazeno pro OZP ) je vystaveno v regionu Vsetín .